Nazywam się BARTOSZ KUROWSKI i jestem KONSULTANTEM ds. IT.

…z ponad 20-letnim doświadczeniem. Po wielu latach pracy w rożnych podmiotach zdecydowałem się założyć własną firmę – BArtIT.
Na samym początku komputery były tylko hobby. Następnie stały się pasją, którą udało mi się przekształcić w pracę. Dziś – we własny biznes.

ZAJMUJĘ SIĘ…

…zarządzaniem siecią informatyczną i wdrażaniem rozwiązań dla małych i średnich firm, oraz bezpośrednią współpracą z użytkownikami końcowymi takim jak TY. Pracuję na platformach Microsoft Windows oraz Apple Mac OS X.

DOŚWIADCZENIE…

… kilkunastoletnie w zarządzaniu projektami, zespołem, problemami, oraz wdrożeniami. W ciągu ostatnich kilkunastu lat ukończyłem szereg kursów zarówno z oprogramowania, jak i zarządzania, administracji sieci, oraz prowadzenia treningów.

OPINIE o MNIE

Osoby, z którymi pracowałem zawsze ceniły mnie za poświęcony czas, determinację do rozwiązania problemów, profesjonalizm, oraz łatwą współpracę.

Prywatnie jestem życiowym pragmatykiem i sympatycznym facetem. Od prawie 30 lat pasjonuję się wyścigami samochodowymi, w szczególności Formułą 1. Lubię długie spacery z psami, spotkania w gronie rodzinnym i podróże w nieznane mi jeszcze miejsca.

Z opinii osób które mnie znają, jestem ceniony za wiedzę, zaangażowanie, punktualność, oraz wyrozumiałość.

“Ten, kto chce, znajdzie rozwiązanie. Ja ze znajdowania rozwiązań w informatyce uczyniłem sposób na życie”.